Media entity consent (8.x-1.41) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Question
de: Frage

en: Footer
de: Fußzeile

en: Media
de: Medien

en: About
de: Über

en: Media types
de: Medientypen

en: Privacy policy
de: Datenschutzerklärung

en: Privacy policy text
de: Text mit Link zur Datenschutzerklärung.
