Media entity consent (8.x-1.41) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Question
kn: ಪ್ರಶ್ನೆ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: About
kn: ಕುರಿತು
