Media entity consent (8.x-1.41) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Question
ku: پرسیار

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: About
ku: دەربارە
