Media entity consent (8.x-1.41) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Question
lv: Jautājums

en: Footer
lv: Kājene

en: Media
lv: Multivide

en: About
lv: Par
