Media entity consent (8.x-1.41) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Question
nl: Vraag

en: Footer
nl: Voet

en: About
nl: Over

en: Media types
nl: Mediatypes

en: Privacy policy
nl: Privacybeleid
