Media entity consent (8.x-1.41) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Enabled
vi: Bật

en: Question
vi: Câu hỏi

en: Footer
vi: Phần chân

en: Media
vi: Phương tiện

en: About
vi: Giới thiệu
