Media entity dreambroker (2.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: The directory %directory does not exist.
sv: Katalogen %directory finns inte.

en: The directory %directory is not writable.
sv: Katalogen %directory är skrivskyddad.

en: Responsive
sv: Följsam
