Media entity dreambroker (2.1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: The directory %directory is not writable.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma.

en: Responsive
lv: Responsīvs
