Media entity dreambroker (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: The directory %directory is not writable.
et: Kataloogil %directory puuduvad kirjutamisõigused.

en: Responsive
et: Adapteeruv
