Media entity dreambroker (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: The directory %directory does not exist.
ca: El directori %directory no existeix.

en: The directory %directory is not writable.
ca: No es pot escriure al directori %directory.

en: Responsive
ca: Responsiu

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
ca: Ha fallat un intent automàtic de crear aquest directori, possiblement a causa d'un problema de permisos. Per seguir amb la instal·lació, creeu el directori i modifiqueu els seus permisos manualment o assegureu-vos que l'instal·lador té els permisos per a crear-lo automàticament. Per a més informació, llegiu-vos el fitxer INSTALL.txt o el <a href=":handbook_url">manual en línia</a>.

en: Responsive Video
ca: Vídeo responsiu

en: Make the video fill the width of it's container, adjusting to the size of the user's screen.
ca: Fa que el vídeo ocupi l'amplada del seu contenidor, ajustant-lo a la mida de la pantalla de l'usuari.
