Media Entity Facebook (3.0.0-beta4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Add
az: Əlavə et

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Author Name
az: Müəllif Adı

en: The directory %directory does not exist.
az: %directory mövcud deyil.

en: Add @type
az: @type əlavə edin

en: The directory %directory is not writable.
az: Kataloq %directory yazmaq mümkün deyil.

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
az: Bu kataloqu yaratmaq üçün avtomatlaşdırılmış cəhd, ola bilsin, icazə probleminə görə uğursuz oldu. Quraşdırmaya davam etmək üçün ya qovluğu yaradın və onun icazələrini əl ilə dəyişdirin, ya da quraşdırıcının onu avtomatik yaratmaq icazələrinə malik olduğundan əmin olun. Əlavə məlumat üçün INSTALL.txt və ya <a href=":handbook_url">onlayn təlimata</a> baxın.
