Media Entity Facebook (4.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Add
id: Tambah

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Author Name
id: Nama Penulis

en: The directory %directory does not exist.
id: Direktori %directory tidak ditemukan.

en: Add @type
id: Tambahkan @type

en: The directory %directory is not writable.
id: Direktori %directory tidak bisa ditulis.
