Media Entity Facebook (4.0.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Add
sv: Lägg till

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Author Name
sv: Författarnamn

en: The directory %directory does not exist.
sv: Katalogen %directory finns inte.

en: Add @type
sv: Lägg till @type

en: The directory %directory is not writable.
sv: Katalogen %directory är skrivskyddad.

en: App ID
sv: ID-nummer för app
