Media Entity Facebook (4.0.4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Author Name
hy: Հեղինակի անուն

en: Add @type
hy: Ավելացնել @type
