Media Entity Facebook (4.0.4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Add
jv: Tambah

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: The directory %directory does not exist.
jv: Direktori %directory ora ana.

en: The directory %directory is not writable.
jv: Direktori %directory ora bisa ditulisi.
