Media entity facebook (8.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Author Name
cs: Jméno autora

en: The directory %directory does not exist.
cs: Adresář %directory neexistuje.

en: The directory %directory is not writable.
cs: Do adresáře %directory nelze zapisovat.
