Media entity facebook (8.x-2.0-beta2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: URL
ug: ئادرېس

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: The directory %directory does not exist.
ug: %مۇندەرىجە مۇندەرىجە مەۋجۇت ئەمەس.
