Media Entity Flickr (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Tags
fr: Étiquettes

en: No
fr: Non

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Caption
fr: Légende

en: Image field display format settings
fr: Paramètres de mise en forme d'affichage de champ image

en: Field with source information
fr: Champ avec information source

en: Base folder for thumbnails
fr: Dossier de base pour les vignettes
