Media Entity Flickr (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ku: تاگەکان

en: No
ku: نەخێر

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە
