Media Entity Flickr (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Caption
ca: Subtítol

en: Field with source information
ca: Camp amb informació de la font
