Media Entity Flickr (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Tags
et: Sildid

en: No
et: Ei

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Caption
et: Pealkiri

en: Image field display format settings
et: Pildivälja näitamise formaadi seaded
