Media Entity Flickr (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Tags
ro: Etichete

en: No
ro: Nu

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Caption
ro: Legendă

en: Image field display format settings
ro: Setările formatului de afișare a câmpului imagine
