Media Entity Flickr (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Tags
be: Катэгорыі

en: No
be: Не

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Caption
be: Загаловак
