Media Entity Flickr (8.x-4.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: The directory %directory is not writable.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma.
