Media Entity GoogleDocs (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Scrolling
vi: Cuộn

en: Fullscreen
vi: Toàn màn hình
