Media Entity GoogleDocs (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Fullscreen
da: Fuldskærm
