Media Entity GoogleDocs (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Fullscreen
fa: تمام صفحه
