Media Entity GoogleDocs (8.x-4.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Scrolling
ja: スクロール
