Media Entity GoogleDocs (8.x-4.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
