Media Entity GoogleDocs (8.x-4.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran
