Media Entity GoogleDocs (8.x-4.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Scrolling
uk: Прокрутка

en: Fullscreen
uk: На весь екран
