Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Preview
da: Gennemse

en: Icon
da: Ikon

en: Thumbnail width
da: Miniature-bredde
