Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Actions
es: Acciones

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Preview
es: Vista previa

en: Icon
es: Icono

en: Thumbnail
es: Miniatura

en: Media
es: Multimedia

en: Thumbnail width
es: Ancho de miniatura
