Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Icon
fa: شمایل

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Media
fa: رسانه
