Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: Preview
fr: Aperçu

en: Icon
fr: Icône

en: Thumbnail
fr: Vignette

en: Media
fr: Média

en: Thumbnail width
fr: Largeur de la vignette
