Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Media
hy: Մեդիա
