Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Icon
tr: Simge

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Media
tr: Medya

en: Thumbnail width
tr: Küçük resim genişliği
