Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou
