Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Preview
ar: معاينة

en: Icon
ar: أيقونة

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Media
ar: ميديا

en: Thumbnail width
ar: عرض الصورة المصغرة
