Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия
