Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Preview
bs: Pregled
