Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: Icon
gl: Icona

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Thumbnail width
gl: Ancho da miniatura
