Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન
