Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Preview
hr: Pregled

en: Icon
hr: Ikona

en: Media
hr: Mediji
