Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Name
id: Nama

en: Preview
id: Pratinjau

en: Icon
id: Ikon

en: Thumbnail
id: Miniatur

en: Thumbnail width
id: Lebar thumbnail
