Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Preview
ja: プレビュー

en: Icon
ja: アイコン

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Media
ja: メディア

en: Thumbnail width
ja: サムネイルの幅
