Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Preview
nn: Førehandsvis
