Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
