Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: Icon
sk: Ikona

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Thumbnail width
sk: Šírka náhľadu
