Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Icon
sr: Икона

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ
